Сегодня (16.12.2017)
Ночью: 8 ... 12
Утром: 5 ... 9
Днем: 4 ... 6
Вечером: 3 ... 6
Завтра (17.12.2017)
Ночью: 2 ... 4
Утром: 1 ... 3
Днем: 1 ... 3
Вечером: 1 ... 4
На сегодня (16.12.2017)
На завтра (17.12.2017)

Согласны ли вы с тем, что Одесса признана самым комфортным городом Украины


-
Профессор однажды в университете задал своим студентам такой вопрос. Все, что существует, создано Богом? Один студент смело ответил: "Да, создано Богом". "Бог создал все? " спросил профессор. "Да, сэр", ответил студент. Профессор спросил, "Если Бог создал все, значит Бог создал зло, раз оно существует. И согласно тому принципу, что наши дела определяют нас самих, значит Бог есть зло".
Студент...
-
-
Сборник "Доверю чувства я стихам"


Жаль, у гениев сложные судьбы...
Но однажды, в осенний вечер
я влюбилась в его безумие!
Пусть считают меня сумасшедшей.

Идиоткой... Я даже рада.
Знаю, я не одна такая.
Для меня его грусть - награда.
Эта боль для меня святая.

У него я училась верить,
замечать интересные лица.
И держаться, неся потери,
и мечтать, бунтовать, стремиться.

Где отчаяние днищем скол...
-
-
Меня разбудил привычный шум, доносившийся из-за двери.
- Опять ругаются, - подумал я и, повернувшись на другой бок, прикрыл голову подушкой. - И когда всё это кончится? Интересно, что там на этот раз? Опять Зойка чужой керосин брала? Или тётя Клава таки нашла Витькину заначку?
Солнце упрямо пробиралось сквозь занавески и норовило прицелиться прямо в глаза. Я зажмурился. Мне нравилось вот так ле...
-
-
Ваше имя
Название
Вам слово!

Украина

11.01.2017 10:35

Алла Пугачова заткнула рота недоброзичливцям, які вимагали прибрати її з ефіру

Росіяни були незадоволені появою Примадонни у новорічному ефірі. У Росії проти Примадонни Алли Пугачової почалося своєрідне цькування, однак не на ту натрапили. Так, росіяни були незадоволені новорічним ефіром на Першому каналі. Зокрема глядачів обурила поява Алли Пугачової, її чоловіка Максима Галкіна та інших провідних російських зірок на святковому вогнику. Читайте також: Ніколаєв показав Пугачову у сльозах та із цигаркою Росіяни створили петицію до гендиректора каналу Костянтина Ернста, яку підписали більше 111 тисяч глядачів. "Повірте, мало кому сподобалося перебувати за столом "В гостях у Примадонни". Почитайте десятки тисяч коментарів під петицією і переконайтеся в цьому самі!" - написав обурений телеглядач. Читайте також: Обурена Пугачова звинуватила депутатів у злочинній байдужості до артистів Сама ж Алла Борисівна над цим лише посміялася і лишила зрозумілий коментар у соцмережі щодо ситуації "Ну що, недоброзичливці, збудилися? Це прекрасно! Значить життя триває. А сила моя в любові і підтримці шанувальників. Ще раз переконатися в цьому справжнє щастя", - відреагувала на петицію Пугачова.   Фото опубликовано ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)Янв 10 2017 в 8:27 PST До слова, співачку підтримало багато колег. Зокрема, колишній чоловік артистки Філіп Кіркоров охарактеризував інцидент "гидотою", а Пугачову назвав "надбанням республіки". Читайте також: Пугачова натякнула, що відійшла в тінь через Путіна А давній друг Пугачової, композитор Ігор Ніколаєв виклав спільну світлину із Примадонною, на якій також зображені Валерій Сюткін та Раймонд Паулс. Фото супроводжує хештег #мизапугачову   Фото опубликовано Анастасия Волочкова (@volochkova_art)Янв 10 2017 в 12:39 PST Читайте також: Пугачова несподівано згадала про мир, коли Путін нагороджував її орденом Нагадаємо, що Алла Пугачова одна з небагатьох російських зірок, яка підтримує Україну. До слова, в одній з передач Пугачова зізналася, що на Новий рік побажала, аби закінчилася війна.

источник: http://tsn.ua/Архив новостей
Добавить комментарий
Ваше имя:
Текст коментария:


Свежие новости

16 декабря 2017
В кино
-
16.12.17 10:00 Звёздные войны: Последние джедаи (Москва)
-
16.12.17 10:30 Коко (Родина)
-
16.12.17 11:00 Звёздные войны: Последние джедаи (Родина)
-
16.12.17 12:55 Звёздные войны: Последние джедаи (Москва)
-
16.12.17 12:55 Звёздные войны: Последние джедаи (Родина)
-
-
курс валют на 16.12.2017
RUB
EUR
USD
-
НБУ
24.81
24.81
27.32
27.32
0.39
0.39
-
Укрсоц
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
-
Форум
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
-
Финбанк
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
-
Имэкс
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
-
Пивд
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
-
Юрен
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
-
Эксим
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
н/д
-
Информация приведена для справки, точный курс на текущий момент проверяйте на сайтах банков.